صندوق انتقادات پیشنهادات

 

درباره صندوق انتقادات و پیشنهادات : یکی از روش هایی که می توان نظرات مشتری و ارباب رجوع را دانست صندوق انتقادات و پیشنهادات است که معمولا در جایی قرار می گیرد که در معرض دید باشد.

معرفی و فواید صندوق های انتقادات و پیشنهادات

اکثرا مکان های ورودی و خروجی و یا مکان هایی که مشتریان توقف دارند مناسب تر جا برای نصب صندوق انتقادات و پیشنهادات می باشد و هرکس نظر و پیشنهاد خود را داخل آن می اندازد
این کار به پیشرفت نیز کمک میکند و حس اعتماد و اطمینان را به مشتری القا می بخشد و به ایشان این اجازه را می دهد که نظرات وپیشنهادات خودش را ارائه دهد. این انتقادات و پیشنهادات نظر مخاطب می باشد که همیشه در ارائه خدمات و محصولات مورد توجه گروه بازاریابی و فروش قرار می گیرد . همچنین در مراکز دولتی و سازمانی نیز برای آن ارزش قائل هستند ، چون می تواند نوع ارائه خدمات را بهبود ببخشد .

صندوق انتقادات و پیشنهادات  باعث ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی مشتریان می شود و تصویر برند را بهبود می بخشد و موجب ارتباط دوستانه با مشتریان می شود.

البته این صندوق فقط برای مشتری نیست بلکه کارمندان یک اداره نیزمی توانند از این طریق نظرات خود را با مدیر در میان بگذارند که باعث می شود کارمندان حس با ارزش و مفید بودن داشته باشند و سبب می شود آن ها بیشتر از پیش درگیر مسائل و پیشرفت های سازمان شوند و خود را در سرنوشت اداره و یا سازمان شریک باشند.

این صندوق باعث می شود از نقاط ضعف و قوت خود با خبر شوید و حتی ممکن است پیشنهاداتی به شما داده شود که سودی بسیار داشته باشد.

ممکن است افراد ابزار کافی برای نوشتن نظرات خود را نداشته باشند که می توانید تعدادی ورقه های کوچک به همراه خودکار را کنار صندوق بگذارید.

اما فقط استفاده و نصب این صندوق کافی نیست بلکه باید به مشتریان و ارباب رجوع اطمینان دهید که از نظرات و انتقادات آن ها حتما استفاده خواهید کرد.

 

لطفا از وب سایت دیگر ما دیدن فرمائید: www.ieliya.com

 


 

دیگر محصولات ایلیا تندیس

تندیس

تندیس یک نوع یادگاری و هدیه و نشان افتخار می باشد که برای یادبود یا قدردانی یا سمبل موفقیت به فرد شایسته اهدا می شود

استفاده از تندیس جنبه های مختلفی دارد میتوان هم به عنوان تبلیغات استفاده شود و هم به عنوان تشکر و قدرددانی بکار می رود برای اینکار لوگوی مخصوص به هر مناسبت را برروی تندیس حک می کنند و متنی نیز برروی آن می نویسند که البته برای تندیس بیشترشکل و ظاهر اهمیت دارد .

لینک به صفحه تندیس 


بج سینه

بج سینه  نشان و نمادی از همبستگی مختلف برای یک سازمان است و هر سازمان بج مخصوص به خود را دارد که الگوها و شکل های متفاوتی دارد.  بج نماد یک شرکت است که با نصب آن روی لباس بین افراد و شرکت ارتباط ایجاد میشود به بج ، گل سینه ، پلاک سینه، بژ سینه، مدال سینه، بج کت و گفته میشود .

این قطعه فلزی اکثرا سمت چپ سینه نصب میشود که برای مردان روی یقه و برای بانوان ممکن است روی مقنعه، یقه و گاهی بالای آستین قرار بگیرد.  استفاده از بج تعلق به سازمان را افزایش میدهد و در جلسات مختلف و رسمی داشتن آن  اعتبار خاصی به سازمان و یا شرکت می بخشد.

به همراه داشتن بج روشی موثر برای نشان دادن تعلق به یک شرکت و سازمان است .

لینک به صفحه بج سینه 

 

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید